Horyzont.iiar.pwr.wroc.pl

Politechnia Wrocławska

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Arch Zadanie na spotkanie Co się działo ostatnio... 14.12

Co się działo ostatnio... 14.12

 

 

Ostatni wtorek to przede wszystkim nowa, tymczasowa formuła spotkania - laboratorium! Po podsumowującym tydzień wstępie, przenieśliśmy się do sali 019 i indywidualnie przy komputerach zmierzyliśmy się z zadaniem "Pies". Można było potraktować to jako rozgrzewka przed nadciągającym BITfestem. Z niezależnych komentarzy wynika, że spotkanie-laborka przyniosło pozytywne efekty więc spodziewajcie się takich więcej. Następne oczywiście w kolejny wtorek - zapraszam już teraz!

Zmieniony: Poniedziałek, 20 Grudzień 2010 16:27  
logohoryzont.png

Ostatnio w dyskusji

Odpowiedzi Tematy
0
14.12.2010 16:35  Projekty

3
13.12.2010 18:43  Na podwórku

Historia:   4h   8h   12h   24h

Skrót aktualności

Facebook Hacker Cup

Dla tych wszystkich Was, którym już brakuje okazji by zmierzyć się z innymi na polu programowania proponujemy nowe wydarzenie. Tym razem to duża firma spod małego 'f' proponuje międzynarodowe zawody algorytmiczne z atrakcyjnymi nagrodami i finałem w Palo Alto!

Więcej …
 
BIT'10 rusza
"Nadchodzi czas na kolejną edycję jedynego, 24-godzinnego festivalu informatycznego na Politechnice Wrocławskiej. Znamy już konkretną datę: 10-11 grudnia. Tym razem postaraliśmy się o nową lokalizację: Stołówka akademicka PWr (nad "Dziekanatem"). Więcej przestrzeni-> więcej swobody-> więcej pomysłów.
 

 
Więcej …
 

Galeria